Якщо ваша близька людина довго не виходить на зв’язок, потрібно не панікувати, але при цьому знати план дій у такій ситуації.
Пише Інформатор з посиланням на пресслужбу Регіонального центру з надання БВПД в Івано-Франківській області.
Потрібно з’ясувати, чому людина не виходить на зв’язок. До прикладу, в неї міг розрядитися телефон, може бути відсутнє покриття мобільного зв’язку або, якщо це військовослужбовець, – він може виконувати бойове завдання.
Якщо немає зв’язку з цивільною особою, треба:
-зв’язатися з родичами, сусідами, знайомими, колегами по роботі. Це потрібно, щоб попросити відвідати людину за місцем проживання, роботи тощо та повноти зв’язок. Якщо відвідати людину не можна або її немає на місці – тобі повторно попросити, але вже когось іншого.
Якщо немає зв’язку з військовослужбовцем, треба:
-зв’язатися з товаришами по службі, командиром, командиром частини. Дізнатися чи виконує військовий завдання, або ж перебуває у полоні, зниклий безвісти, в госпіталі чи загинув. Якщо захисника немає в жодних із списках, тоді почекати, поки він сам вийде на зв’язок. В іншому випадку, наступного дня знову звернутися до перелічених осіб.
Якщо ви виконали рекомендації, але близька людина досі не зв’язалася з вами протягом двох днів, треба звернутися з заявою про зникнення особи та подати до офіційного розшуку.
До заяви слід додати обов’язкові відомості:
- ПІБ заявника
- Особистий номер заявника
- Номер мобільного зв’язку, з якого повідомили про зникнення
- Хто для вас є зникла особа
- ПІБ та громадянство зниклого
- Місце проживання, повна дата народження
- Особистий номер зниклого
- Дата зникнення і час останнього зв’язку
- Статус зниклої особи (цивільний, військовий)
Місце та обставини зникнення
А також додаткові відомості, серед яких фото, ПІБ командира частини (для військових), посада, звання, місце роботи чи служби, особливі прикмети та будь-яка інша інформація про зниклого.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com