Івано-Франківськ До сайту

Не перемога, але й не програш: “Прикарпаття” зіграло внічию у Франківську

Футбольний клуб “Прикарпаття” зіграв дебютний матч з хмельницьким “Поділля” у новому сезоні Першої ліги України. Матч зіграли на стадіоні “Рух” у Франківську.

Розповідає Інформатор з посиланням на ФК “Прикарпаття”.

Першими забили футболісти “Прикарпаття”, бо на 7 хвилині арбітр призначив штрафне пенальті у ворота “Поділля”. Голкіпер останнього клубу відбив удар франківського капітана Романа Барчука, але Андрій все таки добив перший гол.

На 32 хвилині фортуна відвернулась від франківців — нападник “Поділля” Віталій Каверін передав пас Станіславу Василенку і вони зрівняли рахунок.

Другий тайм нічого не змінив. Футбольний поєдинок завершився з рахунком 1:1. “Прикарпаття” отримало одне очко.

Нагадуємо, що наступний матч франківці зіграють 2 серпня проти львівських “Карпат”.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com