Івано-Франківськ До сайту

Чи має чиновник працювати на мінімальну заробітну плату – думка франківців

Заступник міського голови Михайло Смушак в одній із груп в соцмережах влаштував опитування з питанням – чи має чиновник має працювати на мінімальну заробітну плату. Що думають франківці? 

Повідомляє Інформатор.

Питання звучить так: “Чиновник” має працювати на мінімальну заробітну плату! Підтримуєте?”. У коментарях Михайло Смушак додав:

“Чиновник” має працювати на мінімальну заробітну плату, а краще безкоштовно! Починаючи від президента, Премʼєр-міністра, “мера” і закінчуючи головним спеціалістом десь у сільському ЦНАПі. “Чиновник” має жити в орендованій кімнатці в гуртожитку, а краще щоб був безхатченком! Їсти один раз на день, в ідеалі – через день! Якщо ти “чиновник” вищого рангу – президент, депутат, міністр, міський голова чи його заступник тощо, то можеш бути “чиновником” тільки один раз у житті, бо по завершення каденції тебе публічно мають стратити, тіло спалити, а попіл змити в унітаз. Також публічно. Так би мовити – ким був, туди й дорога. При цьому “чиновник” має мати дві-три вищі освіти, вільно володіти англійською мовою, а краще кількома іноземними мовами, бути завжди привітним, усміхненим та уважним до людей, професійно працювати без вихідних і за потреби 24 години на добу”.

Слово “чиновник” у дописі взято в лапки, оскільки, на думку Михайла Смушака, такого терміну в законодавстві України не існує. Вказано, що це слово прийшло в Україну з московії.

Мешканцям пропонують обрати такі варіанти:

Ще сім варіантів додали інші користувачі.

“На багатьох посадах чиновники будуть “працювати” безплатно, або навіть доплачувати за доступ до бюджету. Адекватна винагорода лише один з аспектів ефективної влади”, – пише Василь Мартинюк.

“Сарказм зашкалює! А може це крик душі? Успіхів держслужбовцям на всіх фронтах!” – міркує Галина Гайдаш.

“Чиновник” має їздити в громадському транспорті під час тривоги, “ч” має спізнюватись на роботу, а не затримуватись,”ч” має визнавати свої помилки, а не казати: “Тут я добре зробив, тут я теж добре зробив, а тут ви помилились”. За помилки чи бездіяльність “ч” мають відповідати, як адмініс. так і кримінально. Та переважно в “ч” лише пряники, а батіг по них рідко проходиться”, – вважає Іван Вацеба.

“На мінімальну – це занадто. У них же ж є діти, батьки, яких треба утримувати. А от обмежити максимальні виплати чиновникам до 5 мінімальних зарплат під час військового стану – більш прийнятно. Бо мільйонні премії, дорогі іномарки, весілля за мільйони доларів і скупка нерухомості на курортах чи за кордоном для них уже стає нормою”, – каже Vladimir Goloshivskyj.

 

“Для початку “чиновник” має працювати…”, – пише Ivan Hunko.

“Відтоку кадрів із департаментів-управлінь я не спостерігаю. Ба більше, за останні 8 років кількість департаментів-управлінь-комунальних підприємств суттєво збільшилась. Як і заступників міського голови. Якщо масових звільнень немає, а якість життя в громаді м’яко кажучи не покращується – значить щось-десь йде не так. І зарплата працівників ОМР точно не причина цього”, – вважає Максим Сич.

Результати опитування наразі:

А як вважаєте ви? Пишіть у коментарях!

До теми: Ходити чи їздити: як ставляться франківці до ідеї зробити вулицю Грушевського пішохідною

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87