Івано-Франківськ До сайту

Україна – Бразилія: результат матчу

Україна - Бразилія футзал. Чемпіонат світу 2024 результат матчу

2 жовтня відбувся матч Україна – Бразилія 1/2 фіналу Чемпіона світу з футзалу 2024. Тож який результат матчу — читайте в матеріалі.

Пише Інформатор.

Вчора ми писали анонс матчу та оглядали шанси нашої Збірної.

Наші козаки дали гідний бій, але на жаль цього разу Фортуна була не на їхньому боці. З рахунком 2:3 Збірна України поступилася Збірній Бразилії.

Почалося все дуже добре, а саме голом на 18 хвилині Чернявського, після чого на 21 хвилині, бразильці зрівняли рахунок, автоголом Семенченка, а вже на наступній хвилині Дієго забив другий гол у ворота Збірної України.

Святкування голу Корсуна в матчі Україна – Бразилія. 1/2 фіналу Чемпіонату світу 2024. Фото взяте з сайту УАФ

Пізніше Корсун зрівняв рахунок на 29 хвилині, але в кінці матчу Дієго забив фінальний м’яч. 36 хвилина — 2:3.

Але всупереч всім обставинам, хлопці показали гарну чисту та найголовніше — чесну гру!

Голи: Україна — Чернявський, 18, Корсун, 29. Бразилія — Семенченко, 21(автогол), Дієго, 22, 36

Інформатор вітає футзалістів з таким чудовим результатом та бажає нових звершень, перемог та успіхів у майбутньому!

Читати також: “Крадіжка пішохідної зони”: у Франківську активно обговорюють встановлені знаки на вулиці Шевченка

Залишайтеся на зв’язку! Ми у FacebookInstagramTelegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com