Івано-Франківськ До сайту

Україна – Грузія: деталі переможного для нашої Збірної матчу

Мудрик веде м'яч, матч Грузія-Україна

11 жовтня в Познані на футбольному полі в протистоянні зустрілись Україна та Грузія. Згадуємо, як Мудрик приніс Збірній України блискучу перемогу!

Раніше Інформатор писав про анонс цієї гри, а сьогодні оглядаємо результат.

Матч минув не без неприємних моментів, зокрема суддя зупинив гру на 8 хвилин через проблеми з освітленням. Та після продовження гри на 35 хвилині Мудрик зробив сольний прохід в сторону воріт суперника та завдав удару з-за меж штрафного майданчика.

До кінця гри небезпечні моменти були як у Збірної Грузії, так і у Збірної України, проте рахунок 1:0 не вдалося змінити.

Турнірна таблиця України в Лізі Націй

Позиція у групі залишається не змінною, маємо в активі 3 очка, так само як і Албанія. Проте через поразку в особистій зустрічі ми залишаємося на 4-му місці.

Проте є й хороші новини — шанси на вихід зросли! Якщо синьо-жовті здобудуть перемогу у наступному матчі проти Чехії, яка зараз на 2-му місці, то, ймовірніше за все, Збірна України посяде 2-гу позицію.

Зауважимо, що вихід з 2-го місця означає участь у плей-офф.

Нагадаємо, що у регламенті Ліги націй прописано 6 матчів у групі, отож шанси ще залишаються.

А Інформатор бажає успіху нашим козакам у завтрашньому матчі!

Читати також: Не путана, а секс-працівниця: від образи до толерантності