Івано-Франківськ До сайту

Як самотужки змайструвати шафу за копійки: показує Інформатор Івано-Франківськ

шафи з дерева

Як то кажуть: “порядок навколо — порядок в голові”! З такою думкою одного дня прокинулись журналісти нашої редакції та взяли до рук шурупокрут, молоток й рулетку. Про наш досвід економної та екологічної організації робочого простору, читайте і дивіться далі. В кінці рахуємо витрати. 

Пише Інформатор Івано-Франківськ.

Як виникла ідея?

Промоніторивши ринок ми зрозуміли, що шафа-стелаж на редакцію обійдеться у тисяч 5 гривень щонайменше + витрати на транспортування.

Тоді на одній з платформ ми натрапили на оголошення з продажу шафи з дерев’яних ящиків. Це і стало поштовхом до роздумів: “а чи зможемо ми самі змайструвати таку?”.

Оголошення на одній з платформ

Як з’ясувалось, у Франківську ми зможемо придбати ящики по 50 гривень за кожен. На стелаж в 1 метр 80 см нам потрібно було 8 ящиків розміром 50х 40х 30х.

Купили 12 штук з розрахунком на ще одну невеличку тумбу з 4 штук. А як ми транспортували їх на 4 поверх, дивіться у відеорепортажі:

Матеріали й покрокова інструкція 

В будівельному магазині ми купили: шурупи 3×20 100 штук, декілька пар рукавичок, горфокартон, наждачний папір 1 метр, малярні пензлі, морилку (барвник для дерева), шурупи 12 см з дюбелями та інше.

  1. Спершу ящики необхідно було відшліфувати наждачним папером. Зосереджувались на ділянках, де найчастіше торкатимуться руки. Радимо використати болгарку, якщо ви бажаєте зробити деревину ідеально гладенькою.
  2. Далі ми пронумерували всі ящики, обравши ті, що в найкращому стані, для лицьової сторони.
  3. Для шафи висотою в 1 метр 80 см потрібно скласти конструкцію, як на фото:

На підлогу ставимо один ящик горизонтально, інший — вертикально. Наступний ряд — порядок навпаки й рухаємось до верху. Якщо у відділі з 4 ящиків посередині маємо порожній квадрат — конструкція вірна.

4. Скріплюємо все шурупами довжиною у 2 см. Зосередьтесь як на сторонах зовні, так і на місцях стиків між ящиками.

Далі ви можете чинити на власний розсуд. До прикладу, хоч ми й придбали барвник, проте вподобали натуральний колір дерева. Зокрема й лакувати нашу шафу й стелаж плануємо пізніше, за тепла. Ви можете виконати ці два кроки відразу. Прикріпити меблі до стіни можна за допомогою шурупів з дюбелями.

5. Наповнюємо полички й додаємо прикрас.

Результат 

Улюбленець офісу — Бенджі

“Гачки” для ключів та дрібничок

Місце для наших фото

Обійшлась нам дизайнерська ідея в 1 тисячу 189 гривень й 16 копійок та стала імпровізованим тімбілдінгом редакції Інформатора.

Кошторис

12 ящиків – 600 гривень;

шурупи, 2 пачки по 37,58 грн;

морилка, 2 пляшки по 31 гривні;

гофрокартон (1,05 на 3) – 71 гривня;

наждачний папір – 100 грн за 1 метр;

рукавички, пензлі, довгі шурупи, дюбеля, маски для обличчя й інші незначні витрати – 281 грн.

Діліться своїми успіхами економного дизайну з нами за контактами нижче!

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87