Четверо випускників Богородчанської громади склали НМТ на 200 балів

Четверо школярів з Богородчанської громади отримали по 200 балів на НМТ
Четверо школярів з Богородчанської громади отримали по 200 балів на НМТ

У Богородчанській громаді цього року четверо випускників отримали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті. Загалом участь у НМТ взяли близько 500 учнів, із яких 425 успішно подолали пороговий бал.

Пише Інформатор Івано-Франківськ, покликаючись на голову Богородчанської громади Ростислава Заремби.

За словами голови Богородчанської громади Ростислава Заремби, такі показники є результатом роботи учнів та педагогів місцевих закладів освіти.

Особливо відзначився випускник Богородчанського ліцею №1 імені Олекси Гірника Олександр Гутич, який отримав по 200 балів з англійської мови та історії України. Це перший випадок в історії навчального закладу, коли випускник здобув максимальний результат одразу з двох предметів.

Четверо школярів з Богородчанської громади отримали по 200 балів на НМТ

Також найвищі бали на НМТ отримали Андрій Басараб з математики, Юрій Пташник з англійської мови (обоє — учні Богородчанського ліцею №1) та Кирило Семака з англійської мови (Богородчанський ліцей №2).

Найуспішніших випускників громади вже відзначили грамотами та грошовими преміями.

Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Exit mobile version