На Франківщині тривають пошуки 13-річного хлопця, який пішов на річку і не повернувся (ВІДЕО)

На Прикарпатті продовжують шукати неповнолітнього хлопця, який зник 22 червня у місті Галич

На Прикарпатті продовжують шукати неповнолітнього хлопця, який зник 22 червня у місті Галич.

Пише Інформатор Івано-Франківськ з посиланням на ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.

За попередньою інформацією, хлопець 2013 року народження близько 13:00 перебував на березі річки Дністер разом із однолітком. Після цього він не повернувся додому.

На Прикарпатті продовжують шукати неповнолітнього хлопця, який зник 22 червня у місті Галич
На Прикарпатті водолази шукають 13-річного хлопця. Фото: ГУ ДСНС в Івано-Франківській області

Станом на 23 червня до проведення пошуково-рятувальних робіт залучено рятувальників, водолазів, гірських рятувальників, психолога ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області, працівників поліції та місцевих жителів.

Для обстеження території та акваторії річки використовують безпілотні літальні апарати.

На Прикарпатті водолази шукають 13-річного хлопця. Фото: ГУ ДСНС в Івано-Франківській області
На Прикарпатті водолази шукають 13-річного хлопця. Фото: ГУ ДСНС в Івано-Франківській області

Загалом до пошуково-рятувальної операції залучили 37 осіб та 6 одиниць техніки. Зокрема, від ГУ ДСНС в Івано-Франківській області працюють 19 рятувальників і 4 одиниці техніки. Також до пошуків долучилися водолази ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

До теми: Пішов на Дністер і перестав виходити на звʼязок з рідними: на Прикарпатті розшукують неповнолітнього

Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Автор Тетяна Сарай

Головна редакторка

Exit mobile version