На Прикарпатті через негоду частково знеструмлені 600 споживачів

На Прикарпатті через негоду частково знеструмлені 600 споживачів
На Івано-Франківщині станом на 10:20 23 червня через ускладнення погодних умов частково знеструмлено близько 600 споживачів. Найбільше відключень зафіксовано у Богородчанській, Лисецькій та Галицькій громадах.

На Івано-Франківщині станом на 10:20 23 червня через ускладнення погодних умов частково знеструмлені близько 600 споживачів. Найбільше відключень зафіксували у Богородчанській, Лисецькій та Галицькій громадах.

Пише Інформатор Івано-Франківськ, покликаючись на «Прикарпаттяобленерго».

Електропостачання порушене на лініях 6–10 кВ.

Енергетики попереджають, що до кінця доби 23 червня на території області прогнозуються грози, пориви західного вітру 15–20 м/с та град.

Мешканців закликають дотримуватися правил безпеки під час негоди: уникати перебування поблизу металевих конструкцій, електроопор і рекламних щитів на вулиці, а також зачиняти вікна та двері і не користуватися електроприладами під час грози.

Повідомити про аварійні відключення можна через сайт «Прикарпаттяобленерго» у розділі «Вимкнення» або через Viber-бот за номером особового рахунку.

Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Exit mobile version