На Прикарпатті з Дністра дістали тіло 13-річного хлопця

На Івано-Франківщині з річки Дністер у Галичі на поверхню підняли тіло 13-річного юнака, який 22 червня пішов до водойми та не повернувся додому.

Пише Інформатор Івано-Франківськ із посиланням на ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.

Загалом до проведення пошуково-рятувальної операції залучили 37 осіб та 6 одиниць техніки, з них від ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області — 19 рятувальників і 4 одиниці техніки. Також до пошуків залучалися водолази ГУ ДСНС України у Тернопільській області.

За допомогою безпілотного літального апарата здійснювали візуальне обстеження поверхні русла річки на відстані 2 км вниз за течією від ймовірного місця утоплення.

Гірські рятувальники на катамарані обстежили 7,3 км русла річки. Водолази обстежили 6000 м² дна в районі ймовірного місця утоплення.

Психолог ДСНС надає додомогу рідним. Фото: ГУ ДСНС в Івано-Франківській області

Психолог ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області надав психологічну допомогу та підтримку 9 особам — членам родини та близьким зниклого.

Працівники поліції спільно з місцевими жителями сформували 7 пошукових груп, які обстежували берегову лінію вниз за течією. Загалом пройшли близько 4 км.

До теми:

Пішов на Дністер і перестав виходити на звʼязок з рідними: на Прикарпатті розшукують неповнолітнього

На Франківщині тривають пошуки 13-річного хлопця, який пішов на річку і не повернувся (ВІДЕО)

Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Автор Тетяна Сарай

Головна редакторка

Exit mobile version