У Коломиї на закупівлі автобусів не зекономили ні гривні

Автобус
У Коломиї закупили автобуси

На початку літа в Коломиї вирішили придбати 5 автобусів, на які виділили 22 млн грн. Відтак за результатами тендеру зекономити не вдалося ні гривні.

Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на Інформатор Коломия.

Оголосило тендер КП «Зеленосвіт». Тоді у Коломиї планували купити 5 бежевих дизельних міських пасажирських автобусів 2026 року випуску. Очікувана вартість одного автобуса сягала понад 4,4 млн грн (100 000$).

Охочих взяти участь було вкрай мало: єдиний учасник запропонував стартову ціну і переміг.

Відтак за 5 дизельних автобусів, що мають покласти початок комунальному громадському транспорту в Коломиї, виплатять 22 074 000 грн. Договір очікує підписання.

Ці 5 автобусів та ще 3 автобуси, подаровані польськими партнерами Коломиї, мають сформувати автопарк комунального громадського транспорту.

Читайте також: Валідаторів на 12 мільйонів гривень закупили у Франківську

Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.

Джерело головного фото — Інформатор Коломия

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Автор Христина Бойчук

Журналістка

Exit mobile version