На початку літа в Коломиї вирішили придбати 5 автобусів, на які виділили 22 млн грн. Відтак за результатами тендеру зекономити не вдалося ні гривні.
Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на Інформатор Коломия.
Оголосило тендер КП «Зеленосвіт». Тоді у Коломиї планували купити 5 бежевих дизельних міських пасажирських автобусів 2026 року випуску. Очікувана вартість одного автобуса сягала понад 4,4 млн грн (100 000$).
Охочих взяти участь було вкрай мало: єдиний учасник запропонував стартову ціну і переміг.
Відтак за 5 дизельних автобусів, що мають покласти початок комунальному громадському транспорту в Коломиї, виплатять 22 074 000 грн. Договір очікує підписання.
Ці 5 автобусів та ще 3 автобуси, подаровані польськими партнерами Коломиї, мають сформувати автопарк комунального громадського транспорту.
Читайте також: Валідаторів на 12 мільйонів гривень закупили у Франківську
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Джерело головного фото — Інформатор Коломия
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87
