На вулиці Чорновола, у районі перехрестя з вулицею Національної гвардії, впроваджують нову схему дорожнього руху. Відтепер водії, що повертають ліворуч на вулицю Національної гвардії, зобов’язані пропускати зустрічний транспорт.
Пише Інформатор Івано-Франківськ з посиланням на допис Михайла Смушака.
Таке рішення, за словами заступника міської голови Михайла Смушака, є наслідком перенавантаження руху на цьому відрізку дороги.
Автомобілі, що прямують вулицею Чорновола, в очікуванні маневру створюють затори для транспорту, що рухається прямо. Згідно з новим планом дорожнього руху, у районі лівого повороту облаштують спеціальний проїзд, що відділятиме трафік на вулицю Національної гвардії від основного потоку. Отож, водіям, що рухаються прямо, більше не доведеться чекати, допоки дорога звільниться.
Крім того, за планом проєкту на цьому відрізку облаштують «острівець безпеки», що дозволить пішоходам переходити дорогу у два етапи та значно знизить ризик аварійних ситуацій. Завдяки новій схемі автомобільний трафік стане врегульованим, а зона переходу — захищеною від непередбачуваних маневрів.
«Основну дорожню розмітку на ділянці вже нанесено вночі. Найближчими днями плануємо завершити впровадження нової схеми руху», — йдеться в дописі.
Читайте також: На Прикарпатті п’яний водій з’їхав з дороги та врізався в електроопору: загинув чоловік
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87
