25 червня у Калуші чоловік впав у підвальне приміщення. Знадобилася допомога рятувальників.
Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.
Про необхідність надання допомоги працівникам екстреної медичної допомоги у Калуші рятувальники довідалися 25 червня о 10:41.
До місця події прибули надзвичайники 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Там вони встановили, що чоловік впав у підвальне приміщення будівлі колишнього комбінату та не міг самостійно вибратися.
За допомогою спеціального спорядження рятувальники підняли постраждалого на поверхню та передали його медикам для подальшого обстеження й надання необхідної допомоги.
Читайте також: На водоймах Прикарпаття від початку року загинули 14 людей, з них — 2 дитини
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Джерело головного фото — ГУ ДСНС в Івано-Франківській області
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87
