25 червня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що на проведення свого звіту за перше півріччя 2026 року не витрачали кошти з міського бюджету.
Пише Інформатор Івано-Франківськ.
Під час ефіру телерадіокомпанії «ВЕЖА» журналісти Інформатора Івано-Франківськ запитали міського голову про вартість та джерела фінансування звіту. Також вони поцікавилися, яка благодійна організація оплатила виступи артистів, що відбулися після заходу.
Руслан Марцінків відповів, що того дня на стадіоні проходили два окремі заходи — його звіт та концерт, організований благодійною організацією.
«Мені не коректно відповідати за видатки благодійного фонду (ред.). Вони збирали кошти на ЗСУ. Їхні видатки я не можу сказати», — сказав мер.
Щодо звіту голова громади заявив, що не витрачав коштів міського бюджету.
«Я не витрачав кошти міського бюджету. Виключно використання самого стадіону «РУХ», але по законодавству дозволяється звітувати саме у комунальній власності. Тому я скористався можливістю, яку здійснила благодійна організація для того, щоби відзвітувати», — зазначив Марцінків.
До теми: Марцінків відзвітував перед громадою за перше півріччя 2026 року: як це було
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87
