У межах обласних змагань із волейболу «Олімпія» високий рівень професіоналізму показали учениці ДЮСШ 2 Івано-Франківської міської ради. За результатами двох турів спортивних ігор команду Івано-Франківська відзначили бронзовими нагородами.
Пише Інформатор Івано-Франківськ з посиланням на допис ДЮСШ 2 Івано-Франківської міської ради.
Загалом в обласному чемпіонаті з волейболу взяли участь 10 команд, які боролися за призові місця протягом двох турів. У першому раунді гри команда Івано-Франківська взяла гору над супротивниками та посіла 2 місце. Ця перемога забезпечила перевагу у наступному турі, за результатами якого команда ввійшла до фінальної четвірки.
У півфіналі команда ДЮСШ 2 Івано-Франківської міської ради поступилася суперницям з команди «Галич», однак від цього завзятість гравців не вичерпалася. У матчі за третє місце івано-франківці здобули перемогу над командою «Чорні Ослави» та вибороли бронзові нагороди чемпіонату області.
«Пишаємося нашими дівчатами! За такий короткий час вони виконали велику роботу, проявили характер, бажання боротися та командний дух. Попереду ще багато перемог!», — йдеться в дописі.
Читайте також: Спортсменки КНУВС стали переможцями фіналу турніру з баскетболу серед студенток
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87
