На Коломийщині довкола річки Дністер та у самому руслі тривають пошуки 17-річного юнака. Повідомлення про його ймовірне утоплення надійшло рятувальникам у суботу 27 червня. Для пошуку задіяли БпЛА, водолазів, правоохоронців та місцевих.
Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.
Повідомлення про ймовірне утоплення у Дністрі поблизу села Городниця Городенківської громади коломийські рятувальники отримали увечері 27 червня.
У зв’язку з цим фахівці візуально оглянули річку в місці ймовірного утоплення та вниз за течією. Водночас на відстані близько 500 метрів нижче за течією, спільно з місцевими жителями на мілині організували пост спостереження.
Під час здійснення пошукових робіт рятувальники встигли:
- за допомогою БпЛА обстежити поверхню річки на протяжності 2,5 км;
- завдяки водолазам оглянути 3150 кв. м дна річки;
- спільно із поліцією та місцевими мешканцями здійснити візуальне обстеження русла та берегової лінії на відстані 500 метрів нижче місця ймовірного утоплення.
Окрім цього, психолог ДСНС Івано-Франківщини надав психологічну допомогу та підтримку п’ятьом членам родини й близьким зниклого.
Загалом до проведення робіт залучено 46 осіб, 5 одиниць техніки, 2 човни, 1 катамаран та 1 безпілотний літальний апарат. Від ДСНС — 21 рятувальник, 5 одиниць техніки, 2 човни, 1 катамаран та 1 БпЛА.
Пошуково-рятувальні роботи тривають.
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87
