Інформатор Івано-Франківськ

ЖИТТЯ

Реєстрацію електронних кабінетів випускників 9 класів – розпочато

Сьогодні, 23 червня 2022 року, в Україні розпочалася реєстрація електронних кабінетів випускників 9-ти класів на фахового молодшого бакалавра.

Пише Інформатор, посилаючись на повідомлення Міністерства науки і освіти України.

Вступники на основі базової середньої освіти, тобто після завершення 9-го класу, вперше подаватимуть заяви через особисті електронні кабінети. Реєстрація особистих електронних кабінетів здійснюється на сайті.

Для створення кабінету потрібні такі документи:

  • серію та номер документа про освіту;
  • номер (без серії) документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про народження.

Також потрібно вказати електронну пошту, до якої вступник має доступ і яка не заборонена на території України. Потім створити пароль для подальшого входу в кабінет.

Зазначена електронна пошта надалі використовуватиметься для активації кабінету та в заяві вступника, тому важливо вказувати її назву без помилок.

У самому кабінеті необхідно завантажити фото вступника та, за наявності, довідку, що підтверджує реєстрацію в селі (Додаток 13 або витяг з реєстру територіальної громади, зокрема сформований на порталі Дія). Така можливість доступна тільки тим вступникам, які закінчили школу в селі в 2022 році.

Додане в кабінет фото заклад освіти може використовувати для замовлення студентського (учнівського) квитка. Тому “селфі” чи некоректне фото не варто використовувати.

Редагувати внесену інформацію можна до моменту подання першої електронної заяви.

Можливість подання електронних заяв буде відкрита 30 червня та триватиме до 18-ї години 13 липня.

Доступні докладні інструкції в текстовому та відеоформатах доступні також на сайті.

Нагору