Інформатор Івано-Франківськ

Прикарпатські борці привезли нагоди з чемпіонату Європи U15

Двоє прикарпатських спортсменів вибороли нагороди на чемпіонаті Європи U15. Це – Ілля Шкетик та Владислав Кайдаков.

Повідомляє Інформатор з посиланням на управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОВА.

Чемпіонат Європи серед вихованців до 15 років проходив у Загребі, Хорватія.

Ілля Шкетик, якого тренує Ігор Василишин, зайняв І місце у ваговій категорії у ваговій категорії – 57 кг. А Владислав Кайдаков (його тренує Григорій Шулепа) – ІІІ місце у ваговій категорії – 38 кг. Обоє хлопців навчаються у Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі Коломиї.

За даними управління спорту Коломийської міськради, Артур Костюк став віце-чемпіоном Європи, і здобув срібну медаль у ваговій категорії 62 кг.

Чоловіча збірна України з боротьби вільної на чемпіонаті виборола третє місце у командному заліку.