Інформатор Івано-Франківськ

Франківець Федір Хашалов посів друге місце на Кубку світу

21 жовтня франківський спортсмен, заслужений майстер спорту України Федір Хашалов здобув нагороду на Кубку світу IFBB серед чоловіків.

Повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Департаменту молодіжної політики та спорту.

Кубок світу IFBB з бодібілдингу та фітнесу проходить у Йонджу, що в Південній Кореї. Він зібрав спортсменів з 48 країн світу.

Здобувши срібло, Федір допоміг збірній України посісти друге місце в загальнокомандному заліку турніру.

До слова, за Україну виступають 19 спортсменів. Серед чоловіків “золото” двічі здобув Сергій Ройко.

Серед жінок:

• золото” – Любов Попова (змішані пари), Катерина Спєвакова (артистичний фітнес, абсолютна категорія), Катерина Іщенко (бодіфітнес до 160 см та бодіфітнес, абсолютна категорія), Світлана Гордієнко (бодіфітнес до 158 см);
  • “срібло” – Марія Маєвська (бодіфітнес до 158 см);
  • “бронза” – Тетяна Москаленко (велнес до 158 см).

Нагадаємо, у вересні цього року Федір Хашалов здобув срібло на чемпіонаті Європи.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com