Інформатор Івано-Франківськ

Лижник з Франківщини Євген Марусяк став переможцем Континентального Кубка світу зі стрибків з трампліна

У німецькому місті Клінгенталь відбулися змагання зі стрибків з трампліна на лижах. Переможцем став 22-річний Євген Марусяк з Криворівні.

Пише Інформатор з посиланням на Skijumping. UA

Ще вчора спортсмен потрапив у топ-10 Континентального Кубка, коли полетів на 135 м та 137 м і фінішував на високому 7 місці.

Кращий результат, 6 місце, мав лише Володимир Гливко в 1996 році. Сьогодні Євгена Марусяка оголосили переможцем змагань.

“Нокаут для суперників! 17.2 бали привіз українець найближчому переслідувачу!!! Наш Євген підкорив собі трамплін “Vogland arena”. Овації та аплодисменти нашому спортсмену! Браво! Браво! Браво!!!”, – йдеться на сторінці спортивної команди.

Вітаємо переможця!

Читайте до теми: Прикарпатський спортсмен Євген Марусяк став першим українцем, який пролетів на лижах за 200 метрів

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com