Інформатор Івано-Франківськ

Франківські таеквондисти привезли нагороди з Кубку Європи

15-18 червня у Польщі завершився XII Кубок Європи з таеквондо. Франківські спортсмени привезли звідти нагороди.

Повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Департаменту молодіжної політики та спорту.

У змаганнях взяли участь 500 таеквондистів з 22 країн Європи. За кількістю медалей українська збірна зайняла друге загальнокомандне місце. На нашому рахунку 42 медалі – 13 золотих, 9 срібних та 20 бронзових. Перемогли поляки, а бронзовими призерами стали румуни.

У клубному заліку Івано-Франківська ДЮСШ№1 обласної ради здобула друге місце серед 68 клубів учасників. Спортсмени здобути 7 золотих медалей, 5 срібних, 10 бронзових.

Франківські спортсмени стали переможцями та призерами в своїх вагових категоріях:

1 місце – Марко Бойчук, спаринг серед дорослих, тренери Олег і Катерина Соловей

1 місце – Ангеліна Караваєва, спаринг серед дорослих, тренери Олег і Катерина Соловей

1 місце – Дарія Томенчук, спаринг серед юнаків, тренери Віталій і Катерина Соловей

1 місце – Захарій Зубик, спаринг серед юнаків, тренери Віталій і Катерина Соловей

1 місце – Олег Сефінін, спаринг серед юнаків, тренери Катерина Соловей і Владислав Маковійчук

1 місце – Владислав Кричко, спаринг серед юнаків, тренери Віталій і Катерина Соловей

1 місце – традиційний спаринг серед юнаків (Томенчук, Зубик), тренери Олег і Катерина Соловей

2 місце – Артем Самбуров, спаринг серед юніорів, тренери Олег і Катерина Соловей

2 місце – Традиційний спаринг серед юнаків (Томенчук, Золотарьов), тренери Олег і Катерина Соловей

2 місце – Сергій Лобков, спаринг серед дорослих, тренери Олег і Катерина Соловей

2 місце – Олег Корсан, спаринг серед юнаків, тренери Олег і Катерина Соловей

2 місце – Традиційний спаринг серед юніорів (Сірокваша, Самбуров);

3 місце – Вадим Золотарьов, спаринг серед юнаків, тренери Олег і Катерина Соловей

3 місце – Тимофій Малиновський, спаринг серед юнаків, тренери Олег і Катерина Соловей

3 місце – Артем Тимків, спаринг серед юнаків, тренери Олег і Катерина Соловей

3 місце – Анна Сірокваша, формальні вправи ІІ дан серед юніорів, тренери Олег і Катерина Соловей

3 місце – Дарія Томенчук, формальні вправи І дан серед юнаків, тренери Віталій і Катерина Соловей

3 місце – Ольга Григорчин, спаринг серед юнаків, тренер Вікторія Соколовська

3 місце – Артем Гаєнко, спаринг серед юніорів, тренери Олег і Катерина Соловей

3 місце – Командний спаринг серед юніорів (Гаєнко, Самбуров, Ткачук);

3 місце – Роман Ткачук, спаринг серед юніорів, тренери Вікторія Соколовська, Катерина Соловей