Інформатор Івано-Франківськ

Франківка Людмила Лузан стала найкращою спортсменкою червня

Спортсменку з Івано-Франківська Людмилу Лузан назвали найкращою спортсменкою червня за версією Олімпійського комітету України.

Повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу голови ОВА Світлани Онищук.

Людмила Лузан стала дворазовою чемпіонкою та срібною призеркою III Європейських ігор з веслування на байдарках і каное. На її рахунку срібна медаль за виступ в каное-одиночці на дистанції 200 метрів і золота – у каное-одиночці на 500 метрах.

Її наставник Микола Мацапура удостоєний звання найкращого тренера за підсумками червня. Також відзначили Федерацію каное України та Фізкультурно-спортивне товариство “Динамо” України, де тренується Людмила.

Українські веслувальниці Людмила Лузан та Валерія Терета вибороли “золото” III Європейських ігор на дистанції 500 метрів.

До теми: Франківка Людмила Лузан перемогла на етапі Кубка світу з веслування на каное | відео.

Людмила Лузан – дворазова призерка Олімпіади-2020 в Токіо, багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи.

Нагадаємо, франківка Людмила Лузан здобула перше золото на Європейських іграх.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com