Інформатор Івано-Франківськ

З рахунком 1:2. Франківський “Ураган” поступився київській команді

З рахунком 1:2. Франківський "Ураган" поступився київській команді "ХІТ"

Вчора, 16 березня, відбувся 24 тур чемпіонату України. Так футзальний клуб “Ураган” з Івано-Франківська з рахунком 1:2 поступився команді “ХІТ” із Києва.

Повідомляє Інформатор, покликаючись на НФК “Ураган”

Як повідомили на сторінці клубу  за підсумком першого тайму “Ураган” вів з рахунком 1:0. Гол у ворота київської команди на 12 хвилині забив Михайло Грицина.

Однак на першій хвилині другого тайму ексгравець франківської команди Даниїл Абакшин зрівняв рахунок. А на 30 хвилині поєдинку Мар’ян Масевич вивів “ХІТ” вперед.

Матч завершився з рахунком 1:2 на користь київської команди.

Головний тренер “Урагану” Максим Павленко у післяматчевому коментарі поділився враженнями від гри. Він сказав, що незважаючи на рахунок враження залишилися хороші, адже матчі провели з великою самовіддачею.

“Прикро, що ми у першому таймі реалізували тільки один, бо реалізувавши хоча б половину з того, що створили. Рахунок міг бути значно комфортнішим для нас. Перший тайм ми виграли й мали у другому таймі почати більш вдало. Але сьогодні удача була не на нашому боці та свідчення того — два рикошети, які ми пропустили. Для нас це урок” – поділився Павленко.

За підсумком 23 зіграних матчів франківський “Ураган” лідирує в чемпіонаті України з футзалу.

В активі команди – 61 очко. “ХІТ” перебуває на другому місці із 55 очками. Наступний поєдинок франківці зіграють 23 березня проти “Рятувальника”.

фото зі сторінки НФК “Ураган”.

Також на матчі туру Петру Шотурмі, універсалу НФК “Ураган” вручили відзнаку кращого гравця чемпіонату у лютому.