Інформатор Івано-Франківськ

Футбол: Україна перемогла Ісландію з рахунком 2:1

Наша збірна їде на Євро-2024! Сьогодні, 26 березня, відбувся матч за вихід в матч плей-оф кваліфікації Євро-2024 у Вроцлаві. На футбольному полі зустрілись Україна та Ісландія. Деталі історичної перемоги далі в матеріалі!

Повідомляє Інформатор.

Фінальний матч відбувся на стадіоні “Тарчинський Арена Вроцлав” у польському Вроцлаві. Гра розпочалась о 21:45 за київським часом.

У першому таймі збірна Ісландії забила гол в українські ворота. Яремчук спробував вирівняти рахунок, проте його гол не зарахували через офсайд.

Георгій Судаков зрівняв рахунок між командами у другому таймі.

Михайло Мудрик забиває на 84 хвилині! За 6 хвилин до завершення основного часу Україна виривається вперед з рахунком 2:1 на користь синьо-жовтих!

Статистика від Google

Дограли українці матч із тим же рахунком – 2:1! Наша збірна їду на Євро-2024!

Подією, що розчулила фанів футболу, стала пропозиція руки та серця від коментатора матчу Вадим Шевякін зробив пропозицію спортивній журналістці Марині Машкіній. Вона погодилась!

Нагадаємо, як Україна перемогла Боснію і Герцеговину 21 березня.

• Перші 45 хвилин як боснійці, так і українці, очікували голу і він стався саме у наші ворота на 57-й хвилині.

Андрій Лунін, голкіпер української збірної,  не зміг зупинити простріл від збірної Боснії і Герцеговини.

• Українці вирівняли рахунок за 5 хвилин до завершення основного часу, а саме ногами нашого Романа Яремчука з подачі Юхима Коноплі.

Реакція вболівальників на трибунах була яскравою, а ось Сергій Ребров стримано відреагував. Відчувалось напруження тренера, який не відводив погляду від поля.

• Вже за декілька хвилин після першого голу, Артем Довбик головою забив другий! Подачу виконав Роман Яремчук.

Інформатор вкотре вітає збірну України з черговою перемогою! Це була вольова боротьба, дякуємо вам, хлопці!

Читати також: 2 голи за декілька хвилин: як Україна обіграла Боснію і Герцеговину в плей-оф відборі

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com