Вже декілька днів користувачі активно спостерігають за романтичними стосунками Грицька й Одарки. Це кохання, яке ми не можемо лишити без уваги. Дуже щемлива історія далі в матеріалі.
Сьогодні Інформатор запрошує вас відволіктись від важких новин і провести найближчі 5 хвилин за прочитанням любовної історії лелек Грицька й Одарки
19 березня на ютуб-каналі з’явилося відео з лелекою Грицьком, який повернувся у своє гніздо в селі Леляки, що на Полтавщині.
За цим гніздом науковці ведуть відеоспостереження. Торік Національний природний парк “Пирятинський”, на околиці якого розташоване село Леляки, запустив із пташиної оселі стрім.
На каналі лелеки Грицька вже 25,2 тисячі користувачів. Коментарів не менше.
Лелека Грицько для багатьох став антистресом. Доказом цього такі коментарі:
“Якби ж він міг розказати нам, по яких світах мандрував, і що бачив” – пише читач.
“Тепер можна офіційно вважати, що весна почалася” – додає інший користувач.
“Наш красунчик та Супер-батько повернувся!!! А до мене ніби повернувся спокій, надія) У минулому році відео про цю родину рятували мене з сильної депресії, реально. І тепер бачити Грицька – як побачити гарного друга після розлуки”, – ділиться читачка.
Коментарів такого роду дуже багато. Однак є читачів цікавить де Одарка? – супутниця Грицька.
Одразу після повернення Грицько із серйозним виглядом обстежує територію. Гуляє по подвір’ї, черв’ячків шукає, до гнізда залітає через декілька секунд, а точніше о 17:42.
Вітається зі своїм гніздом цокотом-рокотом, робить кілька різких змахів крилом після чого перевіряє гніздо на міцність. Словом готується до “приїзду” Одарки.
Грицькову супутницю Одарку довелося чекати протягом кількох днів – вона повернулася 23 березня. У крилатої пари відбулася бурхлива зустріч.
Фрагмент зустрічі 23 березня о 15:34 взятий з онлайн-трансляції на Youtube-каналі.
В описі до відео повідомили, як розрізняти батьків-лелек за зовнішніми ознаками. Грицько трохи більший, має розкішне жабо та товсті, яскраві ноги.
Тоді як Одарка більш тендітна і з тонкими рожевими ногами. Ліворуч на чорному пірʼї має білу цяточку.
Також відомо, що напрямок огляду камери було змінено на північний для того, щоб у поле зору не потрапляла міжміська автомобільна дорога.
Минулого року Грицько й Одарка виховали п’ятьох пташенят.
Дещо спостерігачам заважають пакети перед очима. Їх у гніздо приніс сам лелека Грицько. Для нього вони – зручний будівельний матеріал. Поліетилен переплівся з гіллям, підстилкою гнізда. Через незручний під’їзд людям дістатися до пакетів складно. Та й дуже скоро птахи понаносять нових.
”Нехай це нагадає всім нам, що треба зробити нашу країну чистою”, – йдеться на каналі “подружньої пари”.
За лелеками пильнують науковці Національного природного парку «Пирятинський», який розташований поруч із селом.
Довкола гніздечка пораються горобці, хтось із глядачів пише, що гніздо розкрадають, а хтось називає помічниками.
Зараз Грицько й Одарка вже облаштувалися в гнізді, однак сімейні перипетії не вщухають. Так 25 березня парочка посварилася через те, якою гілочкою треба дооблаштувати гніздо. Тому Одарка відвернулася від Грицька, а він від неї. На жаль, сімейні сварки не оминули й птахів.
26 березня парочка вже помирилася й Одарка одразу взялася за дооблаштування гнізда. Почала поправляти гілочки.
Наразі 26 березня маємо останній запис цього тижня. Тож якщо вам теж цікаво, (нам, до прикладу, дуже!) що далі відбуватиметься у житті Грицька й Одарки, можете спостерігати за посиланням.
Інформатор бажає приємного перегляду!
На головному фото Грицько й Одарка минулого року. Джерело фото – фейсбук сторінка Національний природний парк “Пирятинський.
Христина П’ятнюк
До теми: Коли насправді прилітають лелеки на Прикарпаття
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87