Інформатор Івано-Франківськ

Самбісти з Надвірнянщини вибороли нагороди Кубка світу у Вірменії

Надвірнянські спортсмени здобули три нагороди Кубка світу з самбо, який відбувся у Вірменії.

Пише Інформатор, покликаючись на допис Надвірнянського міського голови.

Нещодавно у Вірменії відбувся Кубок світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок. Одразу три нагороди здобули Надвірнянські самбісти.

У ваговій категорії до 65 кілограмів, золото здобула Анастасія Шевченко, друге місце у вазі до 80 кілограмів посіла Галина Ковальська. П’яту сходинку у ваговій категорії до 58 кілограмів посів Андрій Лайщук.

“Щиро вітаю переможців та наставника. Бажаю сили та наснаги здобувати нові нагороди на благо нашої країни”, – йдеться у дописі міського голови.Інформатор вітає Надвірнянських самбістів та бажає нових спортивних здобутків.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у FacebookInstagramTelegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com