Інформатор Івано-Франківськ

ЖИТТЯ

Національна ідея та захист Батьківщини: франківські студенти зустрілись з військовим 3 ОШБр та представниками молодіжної організації “Центурія”

Національна ідея та захист Батьківщини: франківські студенти зустрілись з військовим 3 ОШБ та представниками молодіжної організації "Центурія"

Студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу зустрілись з військовослужбовцем Третьої окремої штурмової бригади та представником молодіжної організації “Центурія”, яку започаткував Азовський рух. 

Повідомляє Інформатор.

Військовослужбовець Третьої окремої штурмової бригади розповів студентам про свій військовий досвід, поранення на передовій та про період навчання у ЗВО. Він закликав студентів здобувати навички та знання, бо вони (ред. далі цитата): “майбутнє нашої держави”.

Військовий в деталях розповів про 3 окрему штурмову бригаду, зокрема про підготовку бійців і їх мотивацію йти в бій. Дуже важливо, що для бригади життя бійців є найвищою цінністю.

Присутнім студентам розповіли про проведення безплатного тижневого вишколу у 3-й штурмовій бригаді. Навчання можуть пройти всі охочі віком від 18 років.

 

Добровольці житимуть за режимом організації, навчатимуться та матимуть можливість обрати військову спеціалізацію, яка підходить саме їм.

Серед присутніх на зустрічі студентів, дві дівчини записались на тиждень вишколу. Вони розповіли, що розумію всі ризики цієї війни та готові до того, що є ймовірність піти воювати на передову.

Дівчата зазначили, що розглядають такі спеціалізації як піхота, штурмовики, снайпери або ж медики.

“Я вірю в себе, що я зможу перевірити себе і свою стійкість, щоб в разі чого мати змогу піти і захищати Україну від даного ворога. Знатиму, що не злякаюсь, не стану у ступор і буду знати на що я здатна і зможу допомогти своєму ближньому”, – каже Флоріанська Ольга.

Дівчата стверджують, що пройти таке навчання хотіли й раніше.

“Я була в цьому давно зацікавлена. Ми не знаємо що буде у майбутньому і чого очікувати, а мати певні знання в тактиці та військовій справі потрібно”, – розповіла Ольга Бандура.

Вони розуміють те, що нашим ЗСУ на передовій потрібна заміна.

“Надіятись лише на ЗСУ не можна, вони також люди і  їм теж треба відпочити. А щоб вони могли відпочити треба людей на заміну. Тому треба вчитися”, – зазначила Ольга.

Також вже з 14 років можна долучитись до “Центурії“.

Це новітня Організація Українських Nаціоналістів. Її місія — це проведення навчання всім охочим для формування стійких навичок, необхідних для виживання у країні, що воює. Серед таких: володіння зброєю, тактика ведення бою, тактична медицина, фізична та ідеологічна підготовка.

“Центрурія” має осередки у різних містах та до повномасштабного вторгнення багато хто вже встиг пройти навчання в організації. Є й ті, хто були цивільними людьми, проте після 24 лютого 2022 року стали елітою української армії, яка нищить зараз ворога на сході.

Знання, здобуті в “Центурії”, є дуже актуальними у нашому сьогоденні. Нещодавно, під час ракетного обстрілу в Запоріжжі, постраждали цивільні. Поруч була дівчина з Центурії, яка володіла знаннями з тактичної медицини та змогла надати пораненим допомогу і накласти ті самі базові турнікети, щоб врятувати людям життя.

Оленюк Лілія

Залишайтеся на зв’язку! Ми у FacebookInstagramTelegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Нагору