Інформатор Івано-Франківськ

Прикарпатські боксери та боксерки здобули призові місця на Чемпіонаті України з боксу

З 13 по 18 травня в місті Рівне проходив Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років памʼяті Андрія Огородника.

Повідомляє Інформатор, покликаючись на Спортивні новини Прикарпаття

На Чемпіонаті прикарпатські боксери здобули такі місця:

• 1 місце Ашот Кочерян (в/к 86кг, тренер Олександр Івлєв, ШВСМ);
  • 1 місце Василь Ткачук (в/к +92кг, тренер Тарас Вінтоняк, ШВСМ);
  • 1 місце Денис Роздольський (тренери Володимир та Роман Музальови, Долинська ДЮСШ);
  • 1 місце Владислав Кондратюк (тренери Володимир та Роман Мезальови, Долинська ДЮСШ).

Золото серед жінок здобули:

• 1 місце Дарія-Ольга Гутаріна (в/к 52кг, тренер Коссе Антон);
  • 1 місце Наталія Мерінова (в/к 66кг, тренер Данилів Сергій);
  • Ірина Луцак (в/к 81кг, тренер Кондрат Василь, Карабін Мирослав).

У ваговій категорії 63 кг срібло виборола Ольга Гірак, тренер Степанюк Тарас.

Хто такий Андрій Огородник?

Андрій Огордник був майстром спорту України, чемпіоном Кубка України та членом національної збірної України з боксу.

Андрій Огородник. Фото з відкритих джерел

Огородник займався боксом у Рівному. Успішним для нього видався 2018 рік, коли він виграв національний Кубок у категорії до 52 кг і став бронзовим призером чемпіонату України серед чоловіків до 22 років, який відбувався у Маріуполі.

Загинув 16 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в гарячій точці.

Вічна пам’ять герою.

Інформатор вітає боксерів та боксерок з перемогою на Чемпіонаті й бажає подальших спортивних звершень.

До теми: Усик переміг Ф’юрі та став абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазі!

Залишайтеся на зв’язку! Ми у FacebookInstagramTelegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com