Інформатор Івано-Франківськ

ВЛАДА

За яких причин можна не йти до ТЦК після отримання повістки: пояснення Волинського ТЦК

За яких причин можна не йти до ТЦК після отримання повістки: пояснення Волинського ТЦК

У Волинському обласному ТЦК та СП назвали чотири причини, які дозволяють не йти до ТЦК після отримання повістки.

Повідомляє Інформатор, покликаючись на сайт новин Волині “Конкурент” 

Поважними причинами неприбуття до ТЦК та СП у строк, визначений у повістці, визнаються:

  • перешкода стихійного характеру;
  • хвороба громадянина;
  • воєнні дії на відповідній території та їх наслідки або інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у визначені пункт і строк;
  • смерть його близького родича (батьків, дружини (чоловіка), дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини (чоловіка).

У разі неприбуття громадянин зобов’язаний повідомити ТЦК та СП про причини у найкоротший строк, але не пізніше трьох діб. Після цього необхідно прибути до ТЦК та СП протягом 7 календарних днів.

Причини неявки повинні підтверджуватися документами відповідних уповноважених державних органів, установ та організацій (державної та комунальної форм власності).

За ігнорування виклику до ТЦК та СП за повісткою, особі загрожує адміністративна та кримінальна відповідальність.

Якщо чоловік не з’явився на виклик, керівник ТЦК або просить поліцію доставити порушника до ТЦК, або надсилає йому рекомендованого листа поштою з вимогою прибути до ТЦК.

За неявку за повісткою на уточнення, оновлення даних або ж на повістку на ВЛК громадянин може отримати покарання у вигляді штрафу:

  • у мирний час передбачено штраф від 5100 до 8500 гривень для громадян та від 17 000 до 34 000 гривень для посадових та юридичних осіб;
  • у воєнний час штрафи становитимуть від 17 000 до 25 500 гривень для громадян та від 34 000 до 59 000 гривень для посадових та юридичних осіб.

До теми: Має допомогти подолати виклики, які виникли в українських виробників: у ВР зареєстрували законопроекти про економічне бронювання

Залишайтеся на зв’язку! Ми у FacebookInstagramTelegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Нагору