Інформатор Івано-Франківськ

РЕКЛАМА

Який фільтр для басейну вибрати?

Який фільтр для басейну вибрати?

Який фільтр для басейну вибрати?

Ви встановили басейн і тепер насолоджуєтеся купанням. Але, щоб це тривало й далі, басейн необхідно регулярно очищати. В іншому випадку замість плавання та відпочинку ви отримаєте брудний басейн з непридатною для купання водою. Тому так важливо встановити картриджний, діатомітовий чи пісочний фільтр для басейну. За допомогою насоса вода попадає у фільтр, де очищається від механічних забруднень.

Картриджний фільтр для басейну

Картриджний фільтр складається зі змінних картриджів. Він підходить у випадку, якщо у вас невеликий каркасний басейн і ви плануєте часто міняти воду.

Картриджні фільтри прості у використанні та вловлюють забруднення розміром до 10 мікронів. Витратний матеріал у такому типі фільтра – картриджі. Їх слід регулярно промивати від бруду, а також міняти кожні кілька тижнів на нові.

картриджний фільтр

Діатомітовий фільтр для басейну

Діатомітовий фільтр є ємністю зі спеціальною землею з діатоміту – гірської породи з водоростевих відкладень. Цей вид фільтра має найвищий ступінь очищення – до 1 мікрона, а також на 70% скорочує витрату хімічних дезінфектантів. До того ж після очищення в діатомітовому фільтрі вода насичується корисними для людини властивостями. Недолік діатомітових фільтрів – висока ціна.

Діатомітовий фільтр для басейну

Пісочний фільтр для басейну

Пісочний фільтр – це ємність зі скляним або кварцовим піском. Фільтр вловлює забруднення розміром до 20 мікронів та є найпопулярнішим серед усіх видів фільтрів. Пісочний фільтр має переваги, як-от:

  • Бюджетна ціна
  • Економність
  • Простота експлуатації та обслуговування

Пісок змінюється раз на кілька років, залежно від умов експлуатації басейну. Режим роботи фільтра регулюється клапаном зворотного промивання. У пісочних фільтрах також є вбудований манометр контролю тиску всередині бочки. Якщо тиск перевищує встановлену норму, клапан потрібно перемикати в режим зворотного промивання. Це знижує тиск та очищає пісок від забруднень.

Наприклад, для домашнього басейну об’ємом до 56 м³ ідеально підходить пісочний фільтр Hayward PowerLine D611 з продуктивністю 14 м³/год. Фільтр може працювати з кварцовим або скляним піском.

Головні переваги фільтра:

  • Міцність, антикорозійні властивості, захист від ультрафіолетового проміння завдяки корпусу з поліпропілену.
  • Зручне використання – завдяки шестипозиційному клапану ви легко перемикаєте режими роботи обладнання.
  • Гарантія: 5 років.

Пісочний фільтр для басейну

Рекомендації щодо вибору фільтра для басейну

При підборі фільтра враховуйте його продуктивність, об’єм басейну та час, протягом якого фільтр працюватиме.

Пам’ятайте, що за добу вода в повному об’ємі має очиститись хоча б 2.5 рази. Наприклад, якщо у вас басейн об’ємом 30 м³, а фільтрація буде увімкнена 10 годин на добу, за цей час має очиститися 75 м³ води. Отже, вибирайте фільтр із мінімальною продуктивністю 7.5 м³/год.

Фільтр працює разом із насосом, тому також враховуйте та правильно підбирайте потужність насоса.

Пам’ятайте, що від брудної води псується облицювання та басейнове обладнання. Тому є ризик того, що чашу доведеться ремонтувати, а обладнання стане непридатним. Встановіть фільтр, та ви продовжите термін експлуатації басейну, а також насолоджуватиметеся безпечним плаванням у чистій воді.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Хочете рекламу? Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Нагору