Інформатор Івано-Франківськ

Україна поступилася Аргентині: чи зможуть “синьо-жовті” продовжити виступ на Олімпійських іграх

Вчора 30 липня о 18:30 збірна України з футболу U-23 програла збірній Аргентині з футболу U-23 з рахунком 0:2, та остаточно втратила шанси на вихід з групи.

Повідомляє Інформатор покликаючись на ТСН

Збірна України програла команді Аргентини в матчі заключного, третього туру групового етапу футбольного турніру Олімпійських ігор 2024.

Перший тайм закінчився без забитих м’ячів. Були моменти як і біля наших воріт, так і біля воріт “біло-блакитних”. Але, на жаль, на 47 хвилині матчу, Аргентина вийшла вперед, відзначився Тьяго Альмада з-за меж штрафного майданчика, після чого підопічні Ротаня почали тотально володіти м’ячем.

На 90+1 хвилині забив Клаудіо Ечеверрі, якого на 79 хвилині випустили на заміну замість Хуліана Альвареса.

Попри те, що Україна не зуміла вийти до плейофу, Олімпіада 2024 триває й Інформатор підготував для вас розклад другого тижня змагань у Парижі:

Читати також: Легкоатлетки з Прикарпаття: за кого вболівати на Олімпійських іграх в Парижі

Залишайтеся на зв’язку! Ми у FacebookInstagramTelegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com