Інформатор Івано-Франківськ

На Чемпіонаті з бігу франківські спортсмени здобули призові місця

Франківські спортсменки

15 вересня, у Львові відбувся чемпіонат України з бігу на 10 та 5 км по шосе в рамках змагань «Львівська десятка». Спортсменки з Івано-Франківська здобули срібні медалі.

Повідомляє Інформатор покликаючись на Департамент молодіжної політики та спорту.

Анастасія Олексин виборола срібну медаль на дистанції 5 км серед жінок з результатом 18.04,87. Тренується під керівництвом Шевчука М.М. та Ханенків М.Б.

Наталія Білінкевич здобула срібло серед юніорок на дистанції 5 км з часом 19.29,24. Тренер — ЗТУ Перегінець М.І.

А також, 14-15 вересня в Києві відбувся Відкритий Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів.

Франківець Іван Файчак, змагаючись у віковій категорії 85-89 років, здобув одразу три нагороди: