Інформатор Івано-Франківськ

Твориться історія: футзальна Збірна України — бронзовий призер Чемпіонату світу 2024

Щойно став відомий переможець матчу за третє місце ЧС 2024 з футзалу! Детальніше про гру Україна — Франція читайте в матеріалі.

Пише Інформатор.

Як ми раніше писали, збірна України програла у півфіналі ЧС 2024, але шанси на 3-тє місце ще залишалися.

І от, тільки що Україна з феноменальним розривом, РОЗГРОМИЛА Збірну Франції. 7:1.

“Неймовірне досягнення для всієї країни!”, — так Українська асоціація Футболу (УАФ) описала в телеграмі перемогу України.

Першим відкрив рахунок Чернявський, 1:0. Початок 2-го тайму, 2:0 Зварич, після чого французи забили 1 м’яч, але це їм ніяк не допомогло.

27 хвилина і Жук робить рахунок 3:1 з шикарного удару з розвороту, а опісля вже на розрізі 28-29 хвилин Євгеній Жук забив 4 гол для нашої Збірної.

Протягом 3 хвилин, Даниїл Абакшин зробив неймовірний хет-трик у ворота французів і остаточний рахунок 7:1.

Інформатор вітає наших козаків з перемогою та бажаємо успіхів у майбутніх змаганнях.