Інформатор Івано-Франківськ

“Символічна перемога, яка розпочалася з поразки”: шлях Збірної України на Чемпіонаті Світу 2024 з футзалу

Україна - Франція футзал.

Наша Збірна посіла почесне третє місце на Чемпіонаті Світу 2024 з футзалу, отож давайте разом пригадаємо цей шлях до бронзи.

Пише Інформатор

Почнемо з групового етапу. В групі C Україну очікували ще такі суперники як: Аргентина, Ангола та Афганістан.

Результати Збірної України у таблиці групи C.

Результати Збірної України у таблиці групи C. Фото взяте з сайту Terrikon

Розгромивши Анголу (7:2) вигравши в Афганістану (4:1) та програвши гру Аргентині (7:1), Україна пройшла у 1/8 фіналу.

Далі в 1/8 фіналу Збірна зустрілася з Нідерландами й в запеклій боротьбі, здобула остаточну перемогу на останніх хвилинах.

В 1/4 фіналу українці зійшлися у дуелі з Венесуелою і з великим відривом перемогли — 9:4

Проте півфінал наші козаки не змогли подолати. У рівні грі, на жаль, бразильці вирвали перемогу буквально на останніх хвилинах — 3:2.

Але хлопці все ж змогли відійти від гіркоти поразки, зібралися духом і рознесли французів з рахунком 7:1.

Характерною особливістю збірної було те, що вони забивали голи в пусті ворота наприкінці матчу, оскільки суперники йшли ва-банк. Пускаючи всі сили на атаку.

А зовсім невдовзі продовжуються матчі Ліги Націй й Інформатор вірить, що якщо наші футзалісти змогли завоювати бронзу, то і футболістам все вдасться!

Інформатор вітає наших футзалістів та бажає нових звершень та успіхів!

Читати також: Прикарпатські спортсмени вибороли призові місця на змаганнях