Прикарпатці зайняли призові місця на змаганнях з різних видів спорту

Франківські спортсмени вкотре підтвердили свою майстерність на міжнародній та всеукраїнській аренах. Наші атлети встановили нові рекорди з тхеквондо, важкої атлетики та інших видів спорту. Детальніше читайте у матеріалі.

Пише Інформатор Івано-Франківськ.

Почнемо з сучасного олімпійського тхеквондо.

Ярина Костюк здобула срібну медаль та кваліфікацію на European Grand Prix

Ярина Костюк з нагородами. Фото взяте з фейсбук-сторінки Івано-Франківської ДЮСШ – 1 ОР

На першому в історії кваліфікаційному турнірі серед юніорів і кадетів класу G3, який відбувся у сербському місті Ніш, Ярина Костюк здобула срібну медаль та кваліфікацію на European Grand Prix.

Далі Чемпіонат України з важкої атлетики, присвячений Збройним Силам України, що пройшов у Хусті. Змагання стало справжнім успіхом для коломийських спортсменів.

Вікторія Кушмелюк виборола три золоті медалі у категорії до 55 кг серед дівчат до 15 років, виконавши норматив Майстра спорту України.

Поліна Кальник тріумфувала з трьома золотими нагородами у категорії понад 71 кг серед дівчат до 13 років, встановивши нові рекорди України.

Станіслав Юрійчук також додав три золоті медалі до скарбнички в категорії до 55 кг серед юнаків до 15 років.

Срібні та бронзові нагороди вибороли Ілона Андрійчук, Марта Микитюк, Іван Боднар, а також Олександр Каменчук.

На черзі Європейський чемпіонат з класичного паверліфтингу, що проходив у чеському місті Плзень.

Тарас Мельничук здобув чемпіонське золото

Тарас Мельничук здобув чемпіонське золото. Фото взяте з фейсбук-сторінки Івано-Франківської ДЮСШ – 1 ОР

Україну представляв Тарас Мельничук, який здобув чемпіонське золото, а саме у:

• Присіданнях 330 кг.
  • Жимі лежачи 235 кг – новий рекорд України.
  • В сумі триборства 905 кг – новий рекорд України серед юніорів.

У тязі він завоював срібну медаль з результатом 340 кг, встановивши ще один рекорд України.

На чемпіонаті світу з боротьби самбо, що проходив у Ларнаці (Кіпр), прикарпатські спортсмени також гідно представили наш регіон.

Анастасія Сикіш завоювала срібну медаль, а Вероніка Чернуха та Володимир Свідракбронзові.

Інформатор Івано-Франківськ вітає спортсменів та спортсменок і бажає успіхів в подальших змаганнях!

Головне фото взяте з фейсбук-сторінки Світлани Онищук.

Читати також: Заморозки: погода в Івано-Франківську 16 жовтня

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com