Інформатор Івано-Франківськ

ЖИТТЯ

Аварійна кладка у Залукві: що кажуть місцеві мешканці та влада

Дерев'яна кладка у Залукві

6 січня, жителька села Залуква, Галицької громади, опублікувала допис, в якому йшлося про аварійний стан кладки через місцеву річку. Що на це каже місцева влада, читайте у матеріалі.

Повідомляє Інформатор Івано-Франківськ.

Як зазначила авторка допису:

Літом така сама картина, але зимою ще додався сніг та лід і пройти дуже важко, дири великі і важко переступити, а в ночі взагалі страшно йти“.

Скрін допису

Також, в публікації йдеться, що підлітки відривають дошки та кидають їх у річку.

Інформатору стало відомо від місцевих мешканців, що кладка майже завжди перебуває в такому стані й люди самостійно її підремонтовують.

Крім того, наші журналісти поспілкувалися зі старостою Залуквянського старостинського округу, Галицької міської ради, Романом Стефуньком.

Пан Роман розповів, що цю кладку ремонтували вже два рази. Останній раз – 4 місяці тому. Проте, староста округу теж підтвердив, що діти там ходять, скачуть і тим самим ламають кладку.

Сьогодні їхав дивився, завтра поїдемо і поремонтуємо, діти скачуть, а дошки вискакують і у ріку, і поплило. Та дошка добра, вона могла би ще служити, а вона у воду впаде і попливе“.

Роман Романич пояснив, що ця кладка раніше знаходилась на балансі сільської ради, а зараз перейшла на баланс Галицької ОТГ.

На запитання Інформатора щодо модернізації кладки для уникнення аварійних ситуацій, староста округу відповів наступне:

Ви знаєте, що зараз у нас йде війна, треба старатися, щоб як найскоріше та війна закінчилася, купити дрони ще щось, люди збирають. А це можна відремонтувати так, аби можна було ходити. Вона була дерев’яна, вона і є дерев’яна, інакше ви не зробите. А щоб переробити кладку – це проект, дуже великі гроші”.

Читайте також: Бюджет громади та земельні зміни: підсумки 45-ї сесії у Тисмениці

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Нагору