Що відчувають учителі й учні, які живуть на лінії фронту, і як війна змінює шкільну освіту? Новий документальний фільм Катерини Горностай «Стрічка часу» занурює в цю реальність без закадрового голосу та реконструкцій.
Розповідає Інформатор Івано-Франківськ покликаючись на Віледж.
ГО «Освіторія» презентувала трейлер нового фільму «Стрічка часу», створеного українською режисеркою Катериною Горностай, авторкою стрічки «Стоп-Земля».
Документальна картина «Стрічка часу» показує життя вчителів і учнів, які, незважаючи на війну, продовжують навчальний процес, зокрема на деокупованих і прифронтових територіях. Серед героїв фільму – Борис Ховряк, який під час зйомок працював учителем, а нині служить у ЗСУ.
Стрічка знята без використання закадрового тексту, інтерв’ю чи реконструкцій.
«Він показує, як війна в Україні впливає на повсякденне життя учнів і вчителів, і виклики, які з’являються під час намагання зберегти освіту й відчуття нормального життя», – зазначають автори фільму.
Метою стрічки є привернення уваги до труднощів, з якими стикається українська освіта, а також збір коштів на відновлення шкіл, зруйнованих російськими обстрілами.
Головне фото взято з трейлеру “Стрічка часу”.
Читайте також: Сміх, сльози та пристрасть: добірка українських фільмів про кохання
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87