Під час літнього сезону фруктів та овочів хочеться законсервувати їх, щоб взимку відчути смак найтеплішої пори. Рецептом полуничного Мохіто ділимося далі.
Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на Євгена Клопотенка.
Інгредієнти:
На три банки по 1 л:
- 400 г полуниці
- 6 гілочок м’яти
- 1 лимон
- 300 г цукру
- 3 л води
Спосіб приготування:
- Ретельно помийте 400 г полуниці під проточною водою та очистьте від листочків. Лимон та 6 гілочок м’яти також помийте.
- Відділіть листочки від гілочок м’яти. Лимон поріжте кружальцями приблизно однакової товщини. Ми будемо розливати компот у літрові банки. Тож заздалегідь простерилізуйте три банки і кришки.
- На дно кожної банки викладіть полуницю, кружальця лимона і листочки м’яти у рівних частинах. У великій каструлі закип’ятіть 3 л води та залийте кип’яток у кожну банку. Закрийте кришками та залиште на 30 хвилин.
- Після цього злийте воду з банок назад у каструлю. Увімкніть вогонь та всипте 300 г цукру. Коли вода закипить, проваріть ще кілька хвилин та вимикайте.
- Розлийте отриманий цукровий сироп у кожну банку та закрутіть кришками. Переверніть банки та накрийте ковдрою чи рушником. Залиште так на ніч. Після цього поставте у прохолодне місце.
Читайте також: Ідея легкого та поживного сніданку у спеку — нічна вівсянка з персиком
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87