24 червня під час звіту міського голови за перше півріччя 2026 року мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що міст-довгобуд на Пасічну відкриють уже найближчими днями.
Пише Інформатор Івано-Франківськ з місця події.
Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що вже за кілька днів транспорт зможе рухатися мостом.
За його словами, на об’єкті залишилося нанести розмітку, встановити дорожні знаки та прибрати територію.
Нагадуємо, що раніше заступниця мера Вікторія Сусаніна заявила, що на будівництво моста більше не потрібно коштів.
До теми:
Коштів на будівництво моста у Франківську більше не потрібно, — заступниця мера
Міст на Пасічну у Франківську офіційно ввели в експлуатацію
Марцінків назвав нову дату відкриття мосту на Пасічну у Франківську
Хто та за скільки ремонтує міст на Пасічну в Івано-Франківську
Новий міст на Пасічну у Франківську з’єднують із дорожньою частиною
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87