Інформатор Івано-Франківськ

ЖИТТЯ

На Прикарпатті відкрили перший Пункт екологічного контролю

Пункт екологічного контролю

В Яремче відкрили перший в області Пункт екологічного контролю. Він передбачає нову модель роботи екологічної інспекції, орієнтовану на превенцію, прозорість і цифровізацію.

Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на Державну екологічну інспекцію Карпатського округу.

Новий підрозділ функціонуватиме в місті Яремче. До зони його відповідальності входять такі громади:

  • Яремчанська,
  • Поляницька,
  • Ворохтянська,
  • Верховинська.

Вони охоплюють 31 населений пункт. Загальна площа території обслуговування становить 1292 км².

Завдяки сучасному обладнанню — мобільним лабораторіям, дронам і бодікамерам — інспектори матимуть змогу фіксувати порушення в режимі реального часу.

Проєкт реалізується за підтримки ПРООН в Україні та уряду Швеції.

Читайте також: За добу прикарпатські рятувальники тричі допомагали туристам в горах

Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Нагору