В Яремче відкрили перший в області Пункт екологічного контролю. Він передбачає нову модель роботи екологічної інспекції, орієнтовану на превенцію, прозорість і цифровізацію.
Пише Інформатор Івано-Франківськ з покликанням на Державну екологічну інспекцію Карпатського округу.
Новий підрозділ функціонуватиме в місті Яремче. До зони його відповідальності входять такі громади:
- Яремчанська,
- Поляницька,
- Ворохтянська,
- Верховинська.
Вони охоплюють 31 населений пункт. Загальна площа території обслуговування становить 1292 км².
Завдяки сучасному обладнанню — мобільним лабораторіям, дронам і бодікамерам — інспектори матимуть змогу фіксувати порушення в режимі реального часу.
Проєкт реалізується за підтримки ПРООН в Україні та уряду Швеції.
Читайте також: За добу прикарпатські рятувальники тричі допомагали туристам в горах
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87