Сьогодні, 26 червня, відбувся ще один обмін полоненими, у рамках якого в Україну повернулися 160 військових.
Про це повідомив Президент України, передає Інформатор Івано-Франківськ.
Усі звільнені військові були в полоні ще з 2022 року.
Додому повертаються військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський
Читайте також: З російського полону звільнили чотирьох прикарпатців
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Джерело головного фото — Володимир Зеленський.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87