Інформатор Івано-Франківськ

ЖИТТЯ

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників

обмін полоненими

Сьогодні, 26 червня, відбувся ще один обмін полоненими, у рамках якого в Україну повернулися 160 військових.

Про це повідомив Президент України, передає Інформатор Івано-Франківськ.

Усі звільнені військові були в полоні ще з 2022 року.

Додому повертаються військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський

Були в полоні з 2022 року: з неволі повернулися 160 українських захисників
Фото: Володимир Зеленський

Читайте також: З російського полону звільнили чотирьох прикарпатців

Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.

Джерело головного фото — Володимир Зеленський.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Нагору