Інформатор Івано-Франківськ

ЖИТТЯ

П’ятеро випускників надвірнянського ліцею отримали 200 балів на НМТ

5 випускників склали НМТ на 200 балів

П’ятеро випускників Надвірнянського ліцею «Престиж» отримали максимальні 200 балів на Національному мультипредметному тесті.

Пише Інформатор Івано-Франківськ, покликаючись на міського голову Надвірної Зіновія Андрійовича.

Найвищі результати показали:

  • Максим Семчук — 200 балів з математики та історії України;
  • Павло Максімко — 200 балів з математики;
  • Марта Лук’яненко — 200 балів з української мови;
  • Софія Зеленіна — 200 балів з англійської мови;
  • Соломія Семенишин — 200 балів з української літератури.

«Щиро вітаю випускників, їхніх батьків та педагогічний колектив із цим визначним досягненням. Бажаю молоді впевнено крокувати до нових вершин, не втрачати жаги до знань, сміливо реалізовувати свої мрії та завжди вірити у власні сили», — йдеться у повідомленні.

Нагору