Протягом червня в межах Карпатського національного природного парку зафіксували чотири випадки незаконного проїзду на пікапах і квадроциклах.
Пише Інформатор Івано-Франківськ із посиланням на Державну екологічну інспекцію Карпатського округу.
Державна служба охорони склала чотири протоколи, два з яких потрапили на розгляд до судових органів. Тепер винуватцям загрожує штраф у розмірі 11 000 гривень.
За даними відеоспостереження, чотири особи перетнули зону природно-заповідного фонду на механічному транспорті, а саме пікапами та квадроциклами, чим порушили правила об’єктів ПЗФ.

Випадки незаконного перетину території заповідника. Фото: Державна екологічна інспекція Карпатського округу

Випадки незаконного перетину території заповідника. Фото: Державна екологічна інспекція Карпатського округу
Екологічна інспекція вкотре нагадує громадянам, що перетин кордону Карпатського національного природного парку, як і будь-яка господарьска діяльність, суворо заборонені.
Читайте також: Джипінг на високогірному озері Герешаска: що на це кажуть у Карпатському біосферному заповіднику
Підписуйтесь на нас в Google новинах, щоб не пропустити головне.
Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.
Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com
Телефонуйте за номером 096 989 60 87