Інформатор Івано-Франківськ

ТРЕШ

За матеріалами СБУ арештували активи дружини Медведчука на понад 442 млн грн

За матеріалами Служби безпеки України суд арештував ще одні активи Оксани Марченко. Їхня загальна вартість – більше 442 млн грн.

Повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Управління СБ України в Івано-Франківській області.

Рішення суду стосується 6,8% акцій ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь» ім. А.М. Кузьміна» в Запоріжжі. Ними Марченко володіє через три офшорні компанії. Це стратегічно важливе підприємство, яке спеціалізується на промисловому виробництві майже 1 тис. видів сталей та металовиробів.

Арешт активів убезпечить їх від перереєстрації на підставних осіб і в подальшому дозволить передати на користь нашої держави.

Нагадаємо, що наприкінці лютого цього року за матеріалами СБУ арештували майно дружини Медведчука на понад 5,6 млрд грн.

Слідчі Служби безпеки вже повідомили фігурантці про підозру за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Наразі триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності. Слідчо-оперативні дії проводять співробітники СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Нагору