Інформатор Івано-Франківськ

Франківські спортсмени посіли друге місце на чемпіонаті Європи із таеквон-до

Чемпіонат проходив в Італії, у місті Лідо-ді-Єзоло. В змаганнях взяло участь двоє спортсменів із Франківська.

Пише Інформатор із посиланням на Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.

Вихованка філії ГО “Федерація Таеквон-до І.Т.Ф України в Івано-Франківській області” Ткачук Карина виграла поєдинки проти спортсменок із Греції й Естонії та вийшла у фінал з найкращим результатом у своїй групі.

У фіналі змагалися дві представниці України В основному часі була нічия, проте в третьому раунді Карина з перевагою 4:0 завоювала золото та стала дворазовою Чемпіонкою Європи з Таеквон-до І.Т.Ф. в категорії юніорки 16-17 років, до -46кг.

Токарева Дзвенислава отримала золото і стала дворазовою Чемпіонкою Європи у спарингу категорії жінки 35-44, до 51кг та здобула бронзу.

Пацаган Андрій у віковій категорії 11-13 років, понад 60кг,брав участь у змаганнях вперше. Він провів чудовий поєдинок і поступився латвійцю, який став першим у категорії.

В загальному підсумку національна збірна України завоювала друге загальнокомандне місце серед 31 країни.

Поїздка відбулася за підтримки міського голови Руслана Романовича Марцінківа, меценатів Прикарпатського Торгового Дому та АТ ”Івано-Франківськгаз”.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com