Інформатор Івано-Франківськ

Прикарпатські спортсмени привезли нагороди з всеукраїнських та міжнародних змагань

Прикарпатські спортсмени здобули нагороди на чемпіонаті України зі стрільби та чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби

Повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу голови ОВА Світлани Онищук.

Постріли юнаків принесли команді Прикарпаття золоту медаль на чемпіонаті України зі стрільби кульової, що відбулися у Львові.

Йдеться про командну вправу ГП-12 (пневматична гвинтівка рухома мішень 10 м), де найкращими стали вихованці Рогатинських спортивних шкіл – Денис Мартиненко, Михайло Дутка та Максим Новальківських.

На чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби, що відбувається в Іспанії, прикарпатська спортсменка Юлія Пахнюк у ваговій категорії 59 кг виборола бронзу. Її землячка Ірина Заблоцька позмагається за “золото”.

У фіналі змагатиметься Аліна Філіпович з Калуша. У ваговій категорії 57 кг вона виграла у представниць Швеції та Туреччини з блискавичними рахунками 10:0 та 11:0. А за вихід до фіналу перемогла борчиню з Азербайджану (11:0).

До теми: Франківські таеквондисти привезли нагороди з Кубку Європи.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com