Інформатор Івано-Франківськ

Молода прикарпатка посіла високе місце на міжнародних змаганнях зі стрибків на лижах з трампліна

16-річна Жанна Глухова є мешканкою Ворохти. Вона взяла участь на Інтерконтинентальному Кубку зі стрибків на лижах з трампліна й здійснила прорив у жіночій команді.

Знає Інформатор, покликаючись на Ski Federation of Ukraine.

Це  2-й сезон молодої спортсменки, й вона зайняла 7-е місце на змаганнях такого рівня. Вони проходять в місті Нотодден, що в Норвегії.

“Високу 7 позицію принесли Жанні стрибки на 80 м і 82.5 м”, – додають у Федерації лижного спорту України.

Також від України брали участь спортсменки Дарина Ільчук та Мар’яна Онуфак. Дарина фінішувала 25-ю а Мар’яна – 26-ю.

Інформатор вітає спортсменку з досягненням і бажає розвитку в улюбленому виді спорту.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com