Інформатор Івано-Франківськ

ГРОШІ

В Івано-Франківську паркування в І паркувальній зоні стало безкоштовним

Міський виконавчий комітет Івано-Франківська прийняв рішення, згідно яким паркування автомобілів на Площі Ринок та стоянках І паркувальної зони стало безкоштовним. Однак, не назавжди. Це рішення є тимчасовим.

Повідомляє Інформатор.

На початку лютого міськвиконком встановив тариф на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів у першій паркувальній зоні і вартість одноденного та місячного абонементних талонів у розмірі 0 гривень.

Безоплатне паркування зберігається до завершення судових спорів, які наразі тривають між попереднім приватним оператором, який організовував роботу в І паркувальній зоні, та мерією Івано-Франківська. Після вирішення усіх спорів, оплата за паркування відновиться.

Нагадаємо, що раніше Івано-Франківський міськвиконком приймав рішення про передачу в управління КП «Сервіс паркування» 27 платних паркувальних майданчиків. В цей перелік входять майданчики як в центральній частині міста – на Площі Ринок, так і в периферії. В мерії переконані, що таким чином експлуатація парковок стане ефективнішою.

Станом на сьогодні в Івано-Франківську є 52 майданчики для платного паркування. 27 з них – комунальні, на інших майданчиках є приватні оператори. Тариф усюди однаковий: 10 гривень за годину. Лише на майданчику закритого типу (І паркувальна зона) на Площі Ринок біля Ратуші тариф складає 30 грн./год.

Максим Круть

Читайте також: Денний та місячний абонемент. Як у Франківську платити онлайн за парковку?

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com

Телефонуйте за номером 096 989 60 87

Нагору