Інформатор Івано-Франківськ

Прикарпатські спортсмени здобули призові місця на змаганнях різних рівнів

Днями у Франківську відбулося кілька спортивних подій на яких наші спортсмени здобули призові місця.

Повідомляє Інформатор, покликаючись на голову ОВА Світлану Онищук

Так, 8 медалей вибороли прикарпатські спортсмени на чемпіонаті України з настільного тенісу серед кадетів та молодших посіли такі місця:

• перше місце посіла команда Івано-Франківської області у складі Матвія Третяка, Владислава Бідочка, Олега Кіселейчука, Івана Мельничука, Дениса Борисюка;
  • друге місце – команда Івано-Франківщини у складі Тетяни Пукало, Катерини Оглоб’як, Дарини Польчій, Уляни Гаєвої.

Також друге місце посів Владислав Бідочко (Івано-Франківськ), Артем Харчук (Київ) – у парному розряді. Перше та третє місце посіли Тетяна Пукало (Рогатин), Софія Бойко (Київ) – у парному розряді, Тетяна Пукало (Рогатин), Владислав Бідочко (Івано-Франківськ) – змішаний парний розряд.

• третє місце Олег Кіселейчук (Івано-Франківськ), Марія Дробова (Київ) – змішаний парний розряд;
  • перше Тетяна Пукало (Рогатин);
  • третє Матвій Третяк (Рогатин).

Крім цього кілька днів тому Прикарпаття приймало Кубок України з шашок-100, в якому взяли участь понад 40 учасників з 10 областей України.

За підсумками змагань команда від нашоі області здобула у блискавичній грі, – у класичній та швидкій іграх.

Інформатор вітає спортсменів зі здобутками та бажає подальших досягнень.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com