Інформатор Івано-Франківськ

Бригада тактичної авіації з Франківщини перемогла у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу ПвК “Захід”

Бригада тактичної авіації з Франківщини перемогла у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу ПвК "Захід"

Днями команда 114 бригади тактичної авіації з Івано-Франківщини перемогла у чемпіонаті з легкоатлетичного кросу повітряного командування “Захід”.

Повідомляє Інформатор, покликаючись на Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України

У змаганнях взяли участь збірні всіх бригад і полків ПвК.

Команди складалися з чотирьох учасників — трьох чоловіків і однієї жінки. Жінки змагалися у бігу на дистанції один кілометр, а чоловіки — на три, п’ять та десять кілометрів.

Також у програмі спартакіади була комбінована естафета чотири по двісті метрів для жінок та чотири етапи 200, 400, 600 і 800 метрів для чоловіків.

Крім перемоги у командному заліку, бригада тактичної авіації з Івано-Франківщини здобула перше місце в естафеті.

Найшвидшим на десятикілометровій дистанції став боєць Івано-Франківської бригади тактичної авіації, капітан Андрій Камінський, який подолав десять кілометрів за 38 хвилин 36 секунд.

Капітан Антон Романенко з цієї бригади був найшвидшим на трикілометровій дистанції з результатом 9 хвилин 30 секунд.

Друге командне місце у цих змаганнях посіла збірна окремого полку зв’язку та радіотехнічного забезпечення, третє — зенітний ракетний полк з Хмельницької області.

Повітряне командування “Захід” постійно організовує першості з гирьового спорту, зимового біатлону, армспорту, швидкісної темпової стрільби, волейболу, плавання і футзалу.

Інформатор вітає 114 бригаду з перемогою і бажає міцного здоров’я.

Залишайтеся на зв’язку! Ми у Facebook, Instagram, Telegram.

Надсилайте свої новини нам на пошту: informator.ivanofrankivsk@gmail.com